Lokallagene og deres ledere

NJs 20 lokallag er det organisasjonsleddet som organiserer redaksjonsklubbene innen sitt geografiske distrikt.

Det eldste lokallaget er Oslo Journalistklubb, hvis forgjenger Kristiania Journalistklub ble stiftet i 1894. Deretter fulgte Trondhjems Journalistklub (i dag Trondhjems Journalistforening) i 1902, mens Bergen kom etter i 1904 med Nordre Bergenhus presseforening.

Lokallag

Navn

Mobil

E-post

Agder Ole Dag Kvamme 95201855 ole.dag.kvamme@gmail.com
Akershus Thomas Frigård 41542956 thomas@raumnes.no
Bergen Yngve Garen Svardal 92650745 yngvegarensvardal@gmail.com
Buskerud Anders Nielsen 99461727 anders.nielsen@nrk.no
Finnmark Astrid Krogh 46501144 astrid.krogh@nrk.no
Haugesund Harald Dale 90173772 harald.dale@icloud.com
Hedmark Britt Ellen Negård 48027321 ben@glomdalen.no
Helgeland og Salten Leif Steinholt 95038391 lst@hblad.no
Hålogaland Lise Fagerbakk 48268939 lise.fagerbakk@lofotposten.no
Møre og Romsdal Britt Ingunn Maurstad 95493011 bimgunn@online.no
Nord-Trøndelag Monica Solberg Susegg 93089508 monica.susegg@gmail.com
Oppland Jørn Haakenstad 48106320 jh@hadeland.net
Oslo Baard Zakariassen 92436569 bza@tv2.no
Sogn og Fjordane Svein Rune Kjøllestad 93085831 svein.rune.kjollesdal@firda.no
Stavanger Eirin Larsen 90973266 eirin.larsen@nrk.no
Telemark Ragnar Lurås 97657665 ragnar.luras@nrk.no 
Troms  Tom Benjaminsen 90610122 tom.benjaminsen@itromso.no
Trondhjems Anne Berit Fagernes 41539654 anne.berit.fagernes@gmail.com
Vestfold Marianne Aakermann 41229687 marianne.aakermann@nrk.no
Østfold Terje Andresen 91753666 terje.andresen@sa.no