Lokallagene og deres ledere

NJs 20 lokallag er det organisasjonsleddet som organiserer redaksjonsklubbene innen sitt geografiske distrikt.

Det eldste lokallaget er Oslo Journalistklubb, hvis forgjenger Kristiania Journalistklub ble stiftet i 1894. Deretter fulgte Trondhjems Journalistklub (i dag Trondhjems Journalistforening) i 1902, mens Bergen kom etter i 1904 med Nordre Bergenhus presseforening.

Lokallag

Navn

Mobil

E-post

Agder Marie Kalvehagen 99406799 marie.kalvehagen@fvn.no
Akershus Thomas Frigård 41542956 thomas@raumnes.no
Bergen Yngve Garen Svardal 92650745 yngvegarensvardal@gmail.com
Buskerud Anders Nielsen 99461727 anders.nielsen@nrk.no
Finnmark Bjørn Arne Johansen

95734769

baj@sagat.no

Haugesund Karen Hesseberg 93062271 karen.hesseberg@tvhaugaland.no
Hedmark Britt Ellen Negård 48027321 ben@glomdalen.no
Helgeland og Salten Leif Steinholt 95038391 lst@hblad.no
Hålogaland Lise Fagerbakk 48268939 lise.fagerbakk@lofotposten.no
Møre og Romsdal Håvard Ketil Sporsheim 98873946 havard.ketil.sporsheim@nrk.no
Nord-Trøndelag Monica Solberg Susegg 93089508 monica.susegg@gmail.com
Oppland Jørn Haakenstad 48106320 jh@hadeland.net
Oslo Kristjan Molstad 41567357 kristjan.molstad@aftenposten.no
Sogn og Fjordane Svein Rune Kjøllestad 93085831 svein.rune.kjollesdal@firda.no
Stavanger Syed Ali Shahbaz Akhtar 47241317 Syed.ali.shahbaz.akhtar@nrk.no
Telemark Ragnar Lurås 97657665 ragnar.luras@nrk.no 
Troms  Kari Anne Skoglund 47274957

karianne.skoglund@nye-troms.no

Trondhjems Charlotte Østby Sundberg 97759954 charlotte.sundberg@adresseavisen.no
Vestfold Henrik Ulrichsen 40210004

henrik.ulrichsen@tb.no

Østfold Terje Andresen 91753666 terje.andresen@sa.no